Afdrukken

Het boek ‘Een schat aan kennis’ van de Gorsselse kinderboekenschrijfster Evelien van Dort is een van de drie genomineerde titels die meedingen naar de prijs 'Beste Boek van de Achterhoek-Liemers' 2011. De drie genomineerde boeken werden gekozen uit tachtig inzendingen.

‘Een schat aan kennis’ is een spannend kinderboek met een eigentijds verhaal dat zich afspeelt in de Achterhoek en de Liemers. Het is gebaseerd op regionale historische gebeurtenissen uit de afgelopen eeuwen. Op avontuurlijke wijze maken kinderen via de hoofdpersonen kennis met aspecten uit de streekhistorie.

Verkiezing van de prijs ‘Beste Boek Achterhoek en Liemers 2011’ maakt onderdeel uit van de Achterhookse en Liemerse Boekenwaeke. De ‘Boekenwaeke' wordt georganiseerd door de Dialectkring Achterhook en Liemers, de Vrienden van de Streektaal Lochem e.o. en het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers.

De prijsuitreiking vindt plaats op 3 maart 2012 in Borculo.