Gorssel.nl wenst u een goed 2019

Gepost in Nieuws

Wij wensen alle inwoners en bezoekers van Gorssel en omgeving een gelukkig nieuwjaar. Een nieuw jaar voor onze actieve gemeen­schap, met een bruisend verenigingsleven, uitgebreid winkelaanbod, succesvol ondernemerschap en prima voorzieningen.

GorsselNL Fragment Header Groot

Het team van vrijwilligers van Gorssel.nl zal zich ook komend jaar weer inzetten voor de samen­hang, levendig­heid en promotie van ons dorp. We hopen natuurlijk dat u ons weer veel artikelen en aankondigingen van activiteiten zal toesturen.

Gorssel.nl bestaat nu zeven jaar en heeft een vaste plek in ons dorp en omgeving verkregen. De website wordt dagelijks ongeveer 900 maal bezocht en bijna 2.400 mensen volgen Gorssel.nl via Facebook en Twitter.

Word Vriend van Gorssel.nl
Wilt u dit vrijwilligersinitiatief steunen?
Dat kan door 'Vriend van Gorssel.nl' te worden of door een bedrag over te maken. Lees meer op www.gorssel.nl/vriend  


Redactie Gorssel.nl
31 december 2018

 

Deel deze pagina

Deel op FacebookDeel op TwitterStuur een link van deze pagina per e-mail